امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام شد
۱۹ام مهر ۱۳۹۷ فوتبالی ورزشی

مرد طلایی پارادوومیدانی ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ از امروز به عنوان بهترین روز زندگی ورزشی خود یاد کرد.

مهر فوتبال ورزشی-

امید ظریف صنایع پس از دستیابی به مدال طلای ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T13 بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از کسب دو مدال برنز در مواد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر امروز به مدال طلای ماده ۴۰۰ متر رسیدم. خدا را شاکرم که امروز شد یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام.

وی در ادامه افزود: این مدال طلا را تقدیم می‌کنم به تمام ملت ایران به ویژه همسر عزیزم که برای من کم نگذاشت و باعث شد تا به اینجا برسم. 

عضو تیم دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان کشورمان همچنین یادآور شد: امسال سال سختی برای من بود و خوشحالم با تمام سختی‌ها و درک خانواده‌ام توانستم به مدال طلایی که همیشه می‌گفتم دست پیدا کنم. 

ظریف با اشاره به برنامه‌های آینده‌اش گفت: برنامه بعدی من مسابقات جهانی امارات است که می‌خواهم در ماده پرش طول رقابت کنم. برنامه من دو ساله است و از فردای روزی که به ایران برگردم برای کسب مدال پارالمپیک توکیو در ماده پرش طول تلاش خواهم کرد.

وی در پایان گفت: در اینجا باید از جناب هادی‌زاده که این فرصت را به من داد تا خودم را نشان دهم و ارنج خوبی برای تیم ما داشت، تشکر کنم. همچنین از آقای خسروی‌وفا، رئیس کمیته ملی المپیک که من اعتماد کردند و مسئولان ورزش استان فارس تشکر می‌کنم.


مطالب پیشنهادی