اولین برد مسجدسلیمان چه هفته‌ای رقم می‌خورد؟
۱۹ام مهر ۱۳۹۷ فوتبالی ورزشی

اولین برد مسجدسلیمان چه هفته‌ای رقم می‌خورد؟

خوزستان اسپورت- هواداران تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در انتظار رقم خوردن اولین پیروزی این تیم در لیگ هجدهم هستند.

به گزارش خوزستان اسپورت، پس از اعلام قرعه‌کشی هجدهمین دوره لیگ برتر مشخص شد که سخت‌ترین قرعه در هشت هفته ابتدایی به تیم نفت مسجدسلیمان خورده است. تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده بود، به قید قرعه در هشت هفته ابتدایی با حریفانی بازی داشت که اغلب جزو تیم‌های مدعی قهرمانی فصل جاری بودند و البته در فصل گذشته نیز مقام‌های قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و سهمیه آسیایی را تصاحب کرده بودند.

نفتی‌ها که به‌خاطر مشخص نبودن وضعیت مالکیت باشگاه بسیار دیرتر از سایر تیم‌ها برای حضور در لیگ هجدهم آماده شدند، علیرغم ارائه بازی‌های خوب و باکیفیت در هشت هفته ابتدایی، نتوانسته‌اند در سطح بازی‌های خوب‌شان امتیاز جمع آوری کنند و هواداران پرشور نفت مسجدسلیمان کماکان در انتظار رقم خوردن اولین برد تیم‌شان هستند.

تیم نفت مسجدسلیمان اولین حضورش در لیگ برتر را در فصل ۹۳-۹۴ تجربه کرد. زردپوشان نفت با وجودی که قرعه‌ای آسان‌تر از امسال داشتند، ۱۰ هفته ابتدایی آن فصل را با ۵ شکست و ۵ تساوی پشت سر نهادند و اولین پیروزی این تیم در هفته یازدهم رقم خورد. نفتی‌ها البته در ادامه آن فصل به‌دلیل مشکلات مالی و جدا شدن برخی بازیکنان‌شان موفق به تداوم پیروزی‌ها و حفظ سهمیه نشدند.

زردپوشان زاگرس نشین این بار ۸ بازی را بدون پیروزی سپری کرده‌اند، اما با توجه به قرعه آسان‌تری که در ادامه نیم‌فصل اول پیش رو خواهند داشت، از امیدواری بیشتری برای جمع آوری امتیازات لازم برخوردارند. نفتی‌ها خصوصاً در چند بازی برابر تیم‌های منطقه پایین که بنوعی دیدارهای شش امتیازی محسوب می‌شوند، فرصت جبران مافات را دارند. وضعیت امتیازات در منطقه پایین جدول به گونه‌ای است که دستیابی به ۲ پیروزی می‌تواند یک تیم را از منطقه سقوط خارج کند.

هواداران نفت مسجدسلیمان ضمن امیدواری به نتایج ۷ بازی باقی مانده از نیم‌فصل اول، خواهان تقویت تیم شهرشان در نقل‌وانتقالات زمستانی نیز هستند تا در طی مسیر طولانی لیگ بتوانند امتیازات کافی برای حفظ سهمیه لیگ برتری استان را جمع‌آوری کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت، سپری شدن ۱۸ دوره از لیگ برتر ثابت کرده است که نتایج دیدارهای ثلث اول لیگ نمی‌تواند تعیین کننده جایگاه تیم‌ها در جدول پایان فصل باشد، چرا که در نیم‌فصل دوم جایگاه‌های تعدادی از تیم‌های نیمه‌های بالا و پایین جدول جابجا می‌شود.

باید دید انتظار هواداران تیم نفت مسجدسلیمان برای دیدن اولین برد این تیم در چه هفته‌ای از لیگ هجدهم به پایان خواهد رسید و شانس چه زمانی به مسجدسلیمانی‌ها لبخند خواهد زد؟


مطالب پیشنهادی