دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد به ترکیب بازمی‌گردد؟
۱۵ام آذر ۱۳۹۶ فوتبالی ورزشی

دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد به ترکیب بازمی‌گردد؟

خوزستان اسپورت- دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان با سپری کردن محرومیت یک جلسه‌ای در لیست تیمش برای بازی مقابل تراکتورسازی قرار گرفت.

به گزارش خوزستان اسپورت، حامد لک دروازه‌بان تیم فولاد خوزستان با پشت سرگذاشتن محرومیت یک جلسه‌ای ناشی از دریافت کارت قرمز بازی با ذوب‌آهن، در فهرست بازیکنان تیم فولاد خوزستان برای سفر به تبریز و بازی مقابل تراکتورسازی قرار گرفته است.

بازگشت حامد لک گلر ملی‌پوش فولاد خوزستان، همچنین حضور یک رقیب آماده به‌نام احسان مرادیان، باعث شده تا فولادی‌ها از بابت پست دروازه‌بان نگرانی نداشته باشند.

احسان مرادیان دروازه‌بان جوان فولاد خوزستان در ۴ مسابقه‌ای که این فصل از دروازه تیمش حراست کرده، نمایش قابل قبولی داشته و ۱۰ امتیاز در این بازی‌ها نصیب فولادمردان شده است که میانگین عالی ۲٫۵ امتیاز در هر مسابقه را نشان می‌دهد.

حامد لک هم در ۱۰ مسابقه دروازه‌بان اصلی سرخ‌پوشان جنوبی بوده و ۱۶ امتیاز در این بازی‌ها برای فولاد خوزستان به دست آمده است که میانگین ۱٫۶ امتیاز در هر مسابقه را بر جای می‌گذارد.

با وجود ۲ سنگربان آماده، باید دید که وظیفه حراست از دروازه فولاد خوزستان در آخرین بازی نیم‌فصل، به حامد لک سپرده خواهد شد یا احسان مرادیان؟


مطالب پیشنهادی