مانع پیشرفت بازیکنان نفت نمی‌شوم
۱۹ام خرداد ۱۳۹۷ فوتبالی ورزشی

فکری: مانع پیشرفت بازیکنان نفت نمی‌شوم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: هرچه زودتر باید وارد بازار نقل و انتقالات شده و برنامه‌های آماده‌سازی برای این فصل را آغاز کنیم.

به گزارش خوزستان اسپورت، محمود فکری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در نشستی که با مسئولان و مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان داشتم، توافق نهایی صورت گرفت و حضورم برای فصل آینده در این تیم قطعی شد. بر آن هستیم تا با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در فوتبال مسجدسلیمان تیمی را روانه مسابقات لیگ برتر کنیم تا میهمان یکساله این مسابقات نباشد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان که با این تیم موفق به راهیابی به رقابتهای لیگ برتر شد، تصریح کرد: باید برنامه‌های آماده سازی تیم هرچه زودتر و با سرعت آغاز شود وگرنه در طول مسابقات و در رقابت با تیم‌های دیگر دچار مشکل می‌شویم.

وی افزود: هنوز لیستی مبنی بر بازیکنان مورد نیاز و مازاد بر نیاز به باشگاه ارائه نکردم اما خودم می‌دانم چه بازیکنانی را نیاز دارم و با چه استراتژی باید تیم را ببندم. هنوز زمان آغاز تمرینات و مکان اردو مشخص نشده اما به زودی برنامه هایم را به صورت مکتوب به باشگاه ارائه می‌کنم.

فکری در خصوص احتمال جدایی چند بازیکن تاثیر گذار فصل قبل این تیم و شایعه مذاکره یکی از بازیکنانش با تیم استقلال بیان داشت: من مانع از جدایی و پیشرفت بازیکنانم نمی‌شوم و هر کدام از آنها که پیشنهاد بهتری نسبت به نفت مسجدسلیمان داشته و موقعیتی برای پیشرفت دارند می‌توانند به این یشنهادات خیلی جدی فکر کنند. ما هم سعی می‌کنیم با بازیکنانی که به خدمت می‌گیریم جای خالی آنها را پر کنیم.


مطالب پیشنهادی