مسئولان توجهی به مشکلات ندارند
۱۵ام اسفند ۱۳۹۶ فوتبالی ورزشی

شیخ‌ویسی: مسئولان توجهی به مشکلات ندارند

خوزستان اسپورت- دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برای مسئولان فدراسیون فوتبال مشکلات مالی تیم‌ها مهم نیست و آنها فقط می‌خواهند بازی‌ها را برگزار کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت، وحید شیخ‌ویسی در گفت‌وگو با مهر فوتبال در مورد برتری تیمش برابر نفت تهران گفت: خدا را شکر که در این بازی مهم سه امتیاز گرفتیم، ولی در ادامه کار سختی داریم. این برد شانس ما را برای ماندن در لیگ برتر بیشتر کرد، ولی باید در پنج بازی باقیمانده هم خوب امتیاز بگیریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه افزود: بازی‌های ما نسبت به سپیدرود آسان‌تر است و از طرفی نفت هم در منطقه خطر قرار دارد. با این حال اعتقاد من این است که شانس ماندن استقلال خوزستان در لیگ برتر بیشتر از این دو تیم است.

وی راجع به مشکلات مالی استقلال خوزستان تصریح کرد: وضعیت مالی تیم افتضاح است و بهتر است دیگر در این خصوص صحبتی نکنیم. قبلاً در مورد مشکلات مالی و مسئولان باشگاه صحبت کردیم و حرف زدن چیزی را تغییر نمی‌دهد.

شیخ‌ویسی در مورد اینکه آنها چه توقعی از فدراسیون فوتبال دارند، خاطرنشان کرد: ما هیچ توقعی از فدراسیون نداریم و همین که آنها بازی‌ها را برگزار می‌کنند، سر ما منت می‌گذارند. مسئولان فدراسیون فقط می‌خواهند بازی‌ها را برگزار کنند و توجهی به مشکلات تیم‌ها ندارند.


مطالب پیشنهادی