مکاتبه نفت آبادان با فدراسیون در خصوص داوری‌ها
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ فوتبالی ورزشی

مکاتبه نفت آبادان با فدراسیون در خصوص داوری‌ها

خوزستان اسپورت- رئیس هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: در مورد اشتباهاتی که در چند وقت اخیر در دیدارهای صنعت نفت رخ داده از طریق مدیرعامل باشگاه با فدراسیون مکاتبه کردیم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، حسن نصر اصفهانی در مورد انتقادات اعضای صنعت نفت نسبت به داوری‌های صورت گرفته در دیدارهای این تیم، گفت: نظراتمان را به مدیرعامل باشگاه انتقال دادیم و از این طریق با فدراسیون فوتبال مکاتبه صورت گرفته است.

وی افزود: مدیرعامل باشگاه سخنگوی موسسه است و او در این موارد اطلاع رسانی می‌کند. علی عیسی‌زاده مدیرعامل صنعت نفت نظرات خود را بیان کرده است. اشتباهات داوری اخیر در هیأت مدیره مطرح شده و فیلم این اتفاقات بازنگری شد. با وجود اینکه به همه داوران احترام می‌گذاریم اما مواردی دیده شده که برخی خطاها و اتفاقات یا توسط داور دیده نشده و یا اینکه به اشتباه تصمیم گرفته شده است.

نصر اصفهانی در مورد نتایج نه چندان خوب این تیم در هفته‌های اخیر و اینکه آیا کادرفنی مورد حمایت است، تصریح کرد: بله کادرفنی مورد حمایت است. سرمربی تیم بعد از بازی آخر در مورد مسائل اخیر توضیح داد و گفت در یک مدت فشرده و کم ۳-۴ بازی سنگین انجام دادیم و این شرایط برای همه تیم‌های یکسان نبوده است.

وی در مورد مسائل مالی صنعت نفت، عنوان کرد: مشکل مالی ما نداریم.


مطالب پیشنهادی