نفت 1 – شهرداری 1؛ دربی خوزستان مساوی شد
۲۹ام اسفند ۱۳۹۶ فوتبالی ورزشی

نفت 1 – شهرداری 1؛ دربی خوزستان مساوی شد

یوسف خدامرادی
خوزستان اسپورت
هفته بیست‌وهشتم لیگ یک – استادیوم شهید محمدی
شنبه ۲۶ اسفندماه ۹۶ – ساعت ۱۵:۱۵
نفت مسجدسلیمان ۱ – شهرداری ماهشهر ۱
گل‌ها: میلاد میداودی (۱۲) – فرشید پاداش (۸۳)
داور: کمیل غلامی
کمک داوران: عسگر محمدی و مرتضی کاظمیان
اخطار: حسین دوستدار، امیرحسین موسی‌زاده (نفت) – محمد پورسواریان (شهرداری)
تماشاگر: پنج هزار نفر

نفت مسجدسلیمان: مسعود پور محمد، حمید نعمتی (۸۸- محمد علی‌نژاد)، مجید ایوبی، علی گودرزی، میلاد خدایی‌اصل، امیرحسین موسی‌زاده، عباس عسگری، اکبر آفاق، حسین دوستدار، پیمان میری (۸۲- محمد مهری) و میلاد میداودی (۷۱- سعید غلامعلی بیگی)
سرمربی: محمود فکری

شهرداری ماهشهر: وحيد مهدی‌خانی، کمال‌الدین نیک‌خوی، ميلاد شيخی سليمانی، خيرالله ويسي آرا، محمدحسين مهرآزما، هادی ايمانی (۴۶- محمد باشی)، رضا جباری (۴۶- شروین بزرگ)، مصطفی ماهی، مهدی عبدی، حسين مالكی (۶۴- محمد پورسواریان) و فرشيد پاداش
سرمربی: علیرضا مرزبان

خلاصه بازی
دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و شهرداری ماهشهر با نتیجه مساوی یک – یک خاتمه یافت.

نیمه نخست مصاف دو نماینده فوتبال خوزستان با برتری نسبی بازیکنان نفت مسجدسلیمان همراه بود و شاگردان محمود فکری که موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف هم‌استانی خلق کرده بودند با تک گل دقیقه ۱۲ میلاد میداودی در این نیمه برنده شدند.

نفتی‌ها در اواخر نیمه اول نیز ۲ موقعیت مناسب گلزنی را از دست دادند؛ ابتدا حسین دوستدار قدر پاس میلاد میداودی را ندانست و پس از آن هم ضربه سر مجید ایوبی به تیر افقی دروازه شهرداری برخورد کرد و در برگشت نیز داور مسابقه برخورد پای مدافع شهرداری به صورت بازیکن نفت به هنگام دفع توپ را خطا ندانست و دستور به ادامه بازی داد.

تیم شهرداری ماهشهر در شرایطی برای آغاز نیمه دوم گام به میدان گذاشت که ۲ تعویض در ترکیب این تیم انجام شده بود. یاران شهرداری در این نیمه برای جبران گل خورده تلاش می‌کردند و زردپوشان نفت در پی بهره بردن از ضدحملات بودند.

در این نیمه، ضربه ایستگاهی میلاد میداودی در دقیقه ۵۶ را دروازه‌بان تیم میهمان به سختی دفع کرد و در دقیقه ۷۳ گل تیم نفت مسجدسلیمان با نظر داور مسابقه مردود اعلام شد.

در سمت مقابل، ضربه آرام شروین بزرگ مهاجم شهرداری در دقیقه ۸۰ در آغوش دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان قرار گرفت و سرانجام در دقیقه ۸۳ فرشید پاداش با ضربه‌ای از درون محوطه جریمه میزبان گل تساوی را رقم زد.

نفتی‌ها در دقیقه ۸۷ با ضربه مجید ایوبی تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند که این توپ با واکنش وحید مهدی‌خانی به کرنر فرستاده شد تا این مسابقه در نهایت با تساوی یک – یک خاتمه پیدا کند.

نفت مسجدسلیمان با این تساوی ۵۴ امتیازی شده و در صدر جدول باقی ماند. شهداری ماهشهر هم با ۳۴ امتیاز در رده دوازدهم ماند.

شرح گل‌ها
۱-۰ (نفت): در پی همکاری اکبر آفاق و پیمان میری توپ به میلاد میداودی رسید و کاپیتان نفت مسجدسلیمان قدر این توپ را دانست و با ضربه‌ای زمینی گل برتری بخش زردپوشان را وارد دروازه شهرداری کرد.

۱-۱ (شهرداری): فرشید پاداش مهاجم شهرداری ماهشهر پس از دریافت توپ در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان و یک چرخش سریع با ضربه‌ای دقیق دروازه پورمحمد را گشود تا کار به تساوی کشیده شود.


مطالب پیشنهادی