نیمکت‌نشینی فولاد باعث خط خوردنم شد
۱۷ام خرداد ۱۳۹۷ فوتبالی ورزشی

عبدالله‌زاده: نیمکت‌نشینی در فولاد باعث خط خوردنم شد

خوزستان اسپورت- احمد عبدالله‌زاده اعتقاد دارد اگر در ترکیب ثابت فولاد قرار می‌گرفت می‌توانست یکی از مسافران روسیه باشد.

به گزارش خوزستان اسپورت، احمد عبدالله‌زاده در گفت‌وگو با سایت برنامه ۹۰ درباره حضور در لیست ۳۵ نفره کارلوس کی روش می‌گوید: باتوجه به عملکردم در لیگ انتظار داشتم به تیم ملی دعوت شوم. من کاملا آماده و از شرایط ایده‌الی برخوردار بودم. خدا را شکر در لیست ۳۵ نفره کارلوس کی‌روش قرار داشتم، اما متاسفانه در لیست نهایی جام جهانی اسم من خط خورد. از این موضوع خیلی ناراحتم ولی برای تیم ملی در مسابقات جام جهانی آرزوی موفقیت دارم.

وی در پاسخ به این سوال که انتظار خط خوردن از تیم ملی را داشت یا خیر؟ گفت: نمی‌شود گفت انتظار داشتم. اما با توجه به اتفاقاتی که در باشگاه برایم به وجود آمد و نیمکت نشینی های مداوم این انتظار می‌رفت که در لیست کی‌روش قرار نگیرم. ولی از لحاظ کیفیت بازی‌هایم برای تیم ملی و علاقه‌ای که کی‌روش به من داشت این انتظار بود که از تیم ملی خط نخورم. از یک جهت دیگر بازیکنان آماده و خوبی هم پست من در تیم ملی بودند که در نهایت منجر به عدم حضور من در لیست مسافران جام جهانی شد.

او در ادامه گفت: انشاءالله تیم ملی در جام جهانی موفق باشد و بتواند به مرحله بعد صعود کند. من هم تمام تلاش خودم را می‌کنم تا بتوانم در جام ملت‌های آسیا حضور داشته باشم و به تیم ملی کشورم کمک کنم.

عبدالله‌زاده در مورد عکس العملش بعد از خط خوردن از تیم ملی اظهار داشت: برایم خیلی سخت بود. در حال حاضر تمام فکر و ذکرم پیش بچه‌های تیم ملی است و دوست داشتم کنار بازیکنان باشم. اما فوتبال است با هزار اتفاق غافلگیر کننده و باید پذیرفت.

وی افزود: مهم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی است. اگر این افتخار را داشته باشم، همانند یک سرباز در خدمت تیم ملی کشورم هستم. اگر هم اینگونه نبود، برای تیم ملی دعا می‌کنم و آرزوی موفقیت دارم.

هافبک فولاد خوزستان در خصوص لیست نهایی کارلوس کی‌روش گفت: در این مورد نمی‌توانم نظر بدهم. به هرحال نظر مربی تیم ملی است و به بازیکنانی که به ارنج و سیستمی که مدنظرش خودش است، نیاز دارد. معتقدم بازیکنانی که اکنون در تیم ملی حضور دارند حقشان است و در این خصوص به نظر کی‌روش احترام می‌گذارم.

وی درباره این که چه اتفاقاتی در باشگاه باعث خط خوردنت از تیم ملی شد؟ تصریح کرد: من بازیکن تیم ملی بودم، انتظار داشتم وقتی به تیم باشگاهی‌ام می‌آیم بازی کنم و شرایطی که یک بازیکن ملی‌پوش در باشگاه نیاز دارد برایم فراهم باشد. متاسفانه به هر دلیلی نشد که بتوانم بیشتر بازی کنم. با توجه به صحبت‌های کی‌روش که می‌گفت باید همیشه بازی کنی و نیاز بود که در ترکیب تیم باشم، اینگونه نشد و برای فیکس بازی کردنم شرایطی مهیا نشد.

عبدالله زاده در مورد عملکردش در فصلی که گذشت، گفت: فصل موفقی را سپری کردم و از عملکرد خودم راضی هستم. هرچند می‌توانستم بهتر از این هم باشم. حتی می‌توانستم با عملکردم در فصلی که گذشت جزو مسافران جام جهانی باشم.

وی در مورد پیشنهادات دیگر تیم ها برای فصل بعد، اظهار داشت: پیشنهادهای خوبی هم از سوی باشگاه‌ها دارم.  با تیم‌های بزرگ پایتخت صحبت هایی شده است و در آینده به صورت جدی بررسی خواهم کرد، در آینده مشخص خواهد شد چه تصمیمی خواهم گرفت.

او در مورد اینکه فکر می‌کنی با توجه به درخششی که داشتی شانس لژیونر شدن داشته باشی تصریح کرد: حضور در یکی از لیگ‌های معتبر خارجی در اولویتم قرار دارد. چند پیشنهاد از تیم‌های خارجی دارم که در حال مذاکره‌ام. ابتدا چند پیشنهاد خارجی را بررسی کرده و شرایط مالی لیگ‌های خارجی را می‌سنجم اگر شرایط مناسب بود که می‌روم، در غیر این‌صورت پیشنهادهای داخلی را بررسی می‌کنم.

عبدالله زاده درباره این سوال که برای بستن قرارداد از باشگاه فولاد با شما صحبتی شده یا خیر؟ گفت: تا کنون خیر، شاید به دلیل انتخاب مدیرعامل باشگاه فولاد است که جدیدا این انتخاب انجام شده است. ولی تا الان از باشگاه فولاد  کسی با من برای تمدید قرارداد صحبتی نکرده است.

وی در پایان گفت: تشکر ویژه‌ دارم از همه‌ هواداران‌ خوزستانی‌ مخصوصا‌ً هوادارانی‌ که‌ در سخت ترین شرایط ما را تنها‌ نگذاشتند. انشاءالله چهار نماینده فوتبال خوزستان در فصل آتی نماینده شایسته ای برای این مردم ورزشدوست باشند تا بتوانند‌ جواب‌ زحمات و محبت‌های‌ هواداران را‌ با نتایج خوب و بازی‌های زیبا بدهند.


مطالب پیشنهادی